Zestaw startowy do picia yerba mate, który składa się z podstawowych elementów niezbędnych do prawidłowego przygotowania pysznej mate. To ciekawa propozycja dla zapracowanych i potrzebujących sporej dawki energii w pracy czy poza domem. W jego skład wchodzą:

Mate Green Mas Energia Guarana – Mocna i energetyzująca brazylijska mate, która pobudzi ciało i umysł do zwiększonego wysiłku. A to wszystko dzięki dodatkom(6,2%) w postaci owocu guarany, płatków bławatka i nagietka oraz aromatu mango. Opakowanie 200g.
Matero PERU 350 ml – Dużych rozmiarów ceramiczne naczynko do yerba mate w kolorze czarno-brązowym z ręcznie malowanym wzorem o pojemności ok. 360 ml. Długo utrzymuje temperaturę, posiada szkliwienie wewnątrz naczynia.
Bombilla Cuchara – Nierdzewna bombilla, lekko profilowana o długości 18 cm. Sitko w kształcie małej łyżeczki.
Czyścik do bombilli – do wyczyszczenia wnętrza bombilli, kolor losowy.
Ozdobne pudełko w kolorze żółto-czarnym o wymiarach 112 x 193 x 207 mm z przeźroczystą szybką wykonaną z tworzywa.
Zestaw Mate Green Mas Energia Guarana to doskonała propozycja na prezent dla bliskiej nam osoby lub na rozpoczęcie przygody z yerba mate. Kupując w zestawie płacisz mniej niż kupując poszczególne elementy zestawu osobno! W przypadku braku naczynka Peru zostanie zamienione na inne dostępne matero.