WSKAZANIA DO STOSOWANIA – marznące stopy, stany wzmożonego napięcia mięśniowego, nadwyrężone mięśnie, sztywność stawów, przeciążenia układu kostnego.

VIRUMIN ŻEL ROZGRZEWAJĄCY jest innowacyjnym kosmetykiem dającym przyjemne odczucie ciepła w miejscu jego aplikacji. Tym samym dobroczynnie wpływa na mięśnie i stawy przeciążone codzienną aktywnością oraz po wzmożonym wysiłku fizycznym. Poprzez jego aplikację – masaż napiętych partii mięśni, następuje ich rozgrzanie a co za tym idzie rozluźnienie, dając odprężenie całego organizmu. Dzięki zawartej pochodnej waniliny żel niczym ciepła kąpiel subtelnie rozgrzewa zmarznięte stopy przynosząc uczucie komfortu i ukojenia. W recepturze żelu zastosowano także ekstrakty z łuski gryki i zielonego owsa. Te naturalne, roślinne wyciągi dzięki dużej zawartości rutyny wykazują właściwości uszczelniające i uelastyczniające naczynia krwionośne. Ponadto substancje aktywne zawarte w żelu zmniejszają ich łamliwość i kruchość.
produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego
po nałożeniu żelu należy dokładnie umyć ręce
żelu nie stosować na uszkodzoną skórę, otwarte rany, wypryski,
unikać kontaktu żelu z oczami. Jeżeli produkt dostanie się do oczu, należy natychmiast przemyć je czystą wodą i skontaktować się z lekarzem,
w razie przypadkowego połknięcia należy natychmiast skontaktować się z lekarzem
należy unikać kontaktu żelu z błonami śluzowymi (np. jama ustna, nos, okolice intymne),
chronić przed dziećmi.

SPOSÓB UŻYCIA: nanieść cienką warstwę żelu na skórę i delikatnie wmasować. Odczekać aż do wchłonięcia się żelu. Wyraźny efekt rozgrzania można odczuć po kilku minutach od momentu nałożenia kosmetyku lub po nałożeniu skarpetek. Aplikację powtarzać 2 -3 razy dziennie.