Zamówienia, dostawa, płatności

Zarówno zioła, jaki i inne produkty dostępne w naszym sklepie, można zamówić za pośrednictwem sklep internetowy z ziołami. W przypadku, kiedy nie znalazłeś potrzebnego gatunku zioła, prosimy o skontaktowanie się ze sklepem. Takie zamówienie będzie zrealizowane w przeciągu 14 dni.

UWAGA! Nie możemy grupować dwóch oddzielnych zamówień! Dwa oddzielne zamówienia będą wysłane w oddzielnych paczkach. Aby zapłacić za przesyłkę raz, prosimy o zebranie wszystkich produktów do jednego zamówienia.

Darmowy dowóz na terenie Olsztyna

Specjalnie dla naszych klientów na terenie miasta Olsztyn obowiązuje darmowy dowóz zamówionych produktów których łączna wartość przekracza 100 zł. 

1. Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 1-3 dni roboczych. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy (zazwyczaj 1 dzień roboczy).

2. Sklep zielarski Herbarius pobiera opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta. Dokładny cennik znajdą Państwo powyżej, oraz na stronie koszyka przy składaniu zamówienia.

3. Płatność za zamówiony towar może uregulować w następujący sposób:
– za pobraniem, zapłata u kuriera
– odbiór osobisty w siedzibie sklepu ul. Mazurska 5 w Olsztynie (pon.-piątek 9,00-17,00 sobota 10,00-14,00)
– poprzez przelew na konto Bank Millennium 23 1160 2202 0000 0001 8798 4547

4. Sklep zielarski Herbarius może w ramach promocji zawiesić pobieranie opłaty lub obniżyć jej wartość, umieszczając stosowną informację na stronach sklepu. Zastrzegamy sobie także prawo do zmian cen wysyłki jak i pobrania w przypadku zmiany kosztów po stronie firm kurierskich.

5. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce czas realizacji zamówienia będzie uzależniony od skompletowania przez sklep ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.

6. Sklep zielarski Herbarius nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską lub firmę kurierską.

7. Klient, dokonując zakupu w sklepie internetowym HERBARIUS upoważnia właściciela sklepu do zawarcia w imieniu klienta umowy z firmą kurierską, pocztą polską lub inną firmą, która dostarczy zamówiony produkt na wskazany przez klienta adres, w cenie podanej na stronach sklepu.

8. Koszt przesyłek obejmuje jedynie terytorium Polski, przy przesyłkach zagranicznych koszt przesyłek jest liczony indywidualnie